top of page
DSC_2733.jpg
Flex-team

Nauwe samenwerking

Het Flex-team werkt nauw samen voor alle patiënten. Door expertise in verschillende disciplines kunnen we voor iedereen een individueel behandelplan opstellen. In een geweldige groepssfeer leren we allemaal van elkaar en zorgen we voor de best mogelijke zorg voor onze patiënten.

Op deze pagina leer je alle teamgenoten kennen. We geven je meer informatie over de achtergrond van elke specialist: studies, ervaringen en interesses. Je vindt er ook de contactgegevens van onze kinesitherapeuten, fysieke coach en sportpsycholoog.

DSC_2992.jpg
DSC_3045.jpg
DSC_2793.jpg

Meet the Flex-team

4.jpg

Lieze Frederickx

Kinesitherapeut

lieze@flexdiest.be

1.jpg

Jessie Vanbilsen

Kinesitherapeut

jessie@flexdiest.be

5.jpg

Jelle Vicca

Fysieke coach

jelle@flexdiest.be

3.jpg

Lisa Berghmans

Kinesitherapeut

lisa@flexdiest.be

6.jpg

Tuur Gilissen

Kinesitherapeut

tuur@flexdiest.be

DSC_2729.jpg

Michael Vrebosch

Sportpsycholoog

michael@flexdiest.be

DSC_2324.jpg

Ine Devos
Sportmasseuse

ine@flexdiest.be

Vragen of bezoek plannen?

Heb je nog vragen voor één van onze specialisten? Stuur gerust een e-mail naar bovenstaande adressen of ga naar de contactpagina.

Wil je een afspraak maken? Via de knoppen heb je rechtstreeks toegang tot hun persoonlijke agenda.

DSC_2917.jpg
DSC_2803.jpg
DSC_2609.jpg
bottom of page